MePareitsa Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

τι καλλυντικά χρησιμοποιείτε;

Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! I_vote_lcap0%Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! I_vote_lcap100%Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! I_vote_rcap 100% 
[ 2 ]
Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! I_vote_lcap0%Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 2
 
 

Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! Empty Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα!

Δημοσίευση  evachania Δευ Ιουλ 09, 2012 1:17 am

Όταν ακόμα και εν μέσω κρίσης οι μεγαλύτερες πωλήσεις γίνονται στα προϊόντα ομορφιάς και καφέ εμείς πρέπει να καταλάβουμε πως δεν μπορεί εν έτι 2012 , που ο πλανήτης εκλιπαρεί για φροντίδα να κάνουμε πειράματα σε ζώα ώστε να δημιουργήσουμε προϊόντα ομορφιάς που δεν έχουν κανένα παραπάνω όφελος από τα φυσικά.
Υπάρχουν πολλές εταιρείες με φυσικά καλλυντικά και ακόμα και τα σπιτικά καλλυντικά είναι τόσο καλά ποιοτικά και αποτελεσματικά που δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από τις μεγάλες επώνυμες εταιρίες που χρησιμοποιούν χημικά στα προϊόντα τους.

Εσείς ακόμα αγοράζετε πανάκριβα καλλυντικά που επιβαρύνουν την επιδερμίδα σας και δοκιμάζονται σε ζώα;;

evachania

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα! Empty Απ: Καλλυντικά φυσικά που δεν δοκιμάζονται σε ζώα!

Δημοσίευση  FunkyStyle Παρ Δεκ 28, 2012 7:41 am

Δεν το έχω πολύ αυτό με τα φυσικά, φυτικά καλλυντικά.. αγοράζω συνήθως ότι μου κάνει, αλλά και ότι ταιριάζει στο δέρμα μου. Ποιες εταιρείες όμως είναι επικίνδυνες; και ποιες έχουν μόνο φυτικά/φυσικά συστατικά; Ασπούμε ξέρω πως η Korres είναι απόλυτα ασφαλές, ποιες άλλες εταιρείες;

FunkyStyle

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης