MePareitsa Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

+10
dim2
titamou
mariakoupo
estell68
vasw tzim
katerinaki
tsag
olgaret
agaph
Admin
14 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  Admin Δευ Ιαν 23, 2012 6:29 am

Ποιά είναι τα κριτήρια επιλογής σας για την αγορά τσάντας; Πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντικότερη από οποιαδήποτε άλλο παράγοντα?Εγώ για παράδειγμα κοιτάω πρώτα το μέγεθος της τσάντας γιατί μου αρέσει να έχω πολύ χώρο.Εσείς?

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2011

http://mepareitsa.forum7.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  agaph Τρι Ιαν 31, 2012 1:00 am

Αγαπημένη mepareitsa δεν θεωρώ ότι η μάρκα σε ένα προιόν είναι τόσο σημαντική!Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει είναι περα απο το κόστος,φυσικά, το πόσο ανθεκτική είναι μια τσάντα!Και εμένα μου αρέσουν αυτές με πολύ χωρητικότητα γιατί χωράνε όλα τα πράγματα απο την δουλειά μου.Προτιμώ να αγοράσω 2 φθηνές τσάντες παρά να αγοράσω μια πανάκριβη!!

agaph

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  olgaret Τρι Ιαν 31, 2012 1:05 pm

agaph kai egw symfwnw mazi soy!shmasia toso poly den exei h marka,ektos kai an theleis na agoraseis mia akribh marka gia na les oti thn exeis!protimw kai egw polles kai kales para mia kai na metanivnv ta lefta poy xalasa!!

olgaret

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  tsag Πεμ Φεβ 16, 2012 1:08 pm

δεν χρειάζεται να είναι ακριβη μια τσαντα ...αρκει να μου αρέσει.

tsag

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  katerinaki Παρ Φεβ 17, 2012 8:35 am

symfwnw apolyta mazi soy tsag!!ama sas aresei poly mia tsanta agoraste th!!bebaia an einai ligo akribh skefteite mhpws mporeite na breite mia pio oikonomikh!alla kai mena synhthws oi akribes tsantes den moy polykanoyn klik..den kserw giati.kalytera na parw 3 para 1!! Surprised

katerinaki

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  vasw tzim Παρ Φεβ 17, 2012 5:27 pm

dn exei shmasia h marka alla to na exeis gousto se auto pou tha agoraseis pisteuw...mporeis na agoraseis kt polu omorfo me liga lefta opws k kt akrivo mporei nanai polu kakogousto...

vasw tzim

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  estell68 Κυρ Φεβ 19, 2012 2:26 am

η τσάντα πρέπει πρώτα απ όλα να είναι δερμάτινη για να αντέχει στην χρήση και έπειτα μια επώνυμη τσάντα σου είναι αυτό που φαίνεται απ΄όλο το ντύσιμο

estell68

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  mariakoupo Δευ Φεβ 20, 2012 1:45 am

ennoite!!! agorazo mono BURBERRY!!!

mariakoupo

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  titamou Δευ Φεβ 20, 2012 5:20 am

Αγοραζω τσαντα χωρις να κοιτω απολυτως τιποτα περαν του χρωματος της υφης και της αντοχης

titamou

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  dim2 Τετ Φεβ 22, 2012 12:57 am

oxi sxedon pote den koitaw th marka...m endiaferei na m aresei,na einai volikh,na xwraei polla pragmata kai na sunduazetai me polla rouxa...(gi auto protimw kafe tsantes )
Smile

dim2

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Απ: Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική?

Δημοσίευση  Poison13 Τετ Φεβ 22, 2012 5:36 am

Παλιότερα θα προτιμούσα να είναι κάποιας γνωστής μάρκας ....
αλλά πλέον λόγω κρίσης και πολλών δυσκολιών προτιμώ μια κομψή και πιο φθηνή τσάντα .

Poison13

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Τσάντες

Δημοσίευση  elli_0608 Τετ Απρ 11, 2012 1:11 pm

[center]Εγώ αυτό που θέλω σε μία τσάντα είναι να μ'αρέσει και να έιναι σε λογική τιμή! Δε νομίζω ότι είναι σωστό να ξοδεύουμε αλόγιστα ποσά σε μία τσάντα. Προτιμώ να έχω ποικιλίες σε φθηνές προτάσεις! I love you

elli_0608

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty Nai men alla...

Δημοσίευση  AthinaSof Παρ Απρ 20, 2012 1:34 am

Πιστεύω ότι η μαρκα όντως μπορεί να προσθέτει αντοχή κομψοτητα και ενα αέρα πολύτέλειας στην τσαντα αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω κρατήσει και ευχαριστηθεί τσαντες από το zara περισσοτερο από τσαντες louis vuitton! Embarassed

AthinaSof

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όταν αγοράζετε μια τσάντα πιστεύετε ότι η μάρκα είναι σημαντική? Empty ΣΟΣΤΟΣΣΣΣΣΣΣ

Δημοσίευση  Maria La Τετ Ιουν 06, 2012 8:35 pm


exi dkio i /o
vasw tzim έγραψε:dn exei shmasia h marka alla to na exeis gousto se auto pou tha agoraseis pisteuw...mporeis na agoraseis kt polu omorfo me liga lefta opws k kt akrivo mporei nanai polu kakogousto...

Maria La

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης